Toyota Avensis xenon - regeneracja lampy ksenon

Regeneracja i kompleksowa naprawa lamp xenon
Toyota Avensis

tel: 792-729-696

naprawa jednej lampy to jedynie 150 zł

 1. nr katalogowy: 22-11-12
 2. jednostka miary: szt
 3. waga produktu: 4.999 kg
 4. stan produktu: nowy

150,00 zł

dostawa od 30,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

Produkt możesz kupić za pomocą płatności PayPal

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Toyota Avensis xenon - regeneracja lampy ksenon

Samochody Toyota Avensis wyposażone są w reflektory soczewkowe.

 

Mogą to być lampy ksenon z żarnikiem D2S lub po liftingu D4S , lub lampy zwykłe żarówkowe z żarówką H7. Oba reflektory są mało udane.  Pomimo tego , że lampy wizualnie wyglądają bardzo ładnie i nie ma oznak zniszczenia reflektora jazda po zmroku jest utrudniona. Lampy bardzo słabo świecą.

Przyczyną słabego światła jest zniszczenie lustra soczewki – które powinno odbijać strumień światła – jednak pod wpływem wysokiej temperatury żarówki warstwa aluminium ulega wypaleniu – więc strumień światła nie zostaje w prawidłowy sposób odbity i nie oświetla drogi. Jazda w ciemności jest utrudniona z uwagi na słaba widoczność. Zagraża to naszemu bezpieczeństwu jak i innym użytkownikom drogi.

W lampach żarówkowych oprócz wypalania się warstwy aluminium degradacja i zniszczenie posuwa się dalej. Upala się całkowicie gniazdo osadzenia żarówki. Często rozgrzana żarówka spada na dno lampy wypalając dziurę w plastikowej obudowie.

Jednak nie ma potrzeby wymiany lamp na nowe. Nasza firma zajmuje się naprawa i regeneracja reflektorów. Specjalizujemy się w regeneracji lamp do Toyota Avensis. Mamy już przygotowane zregenerowane elementy dzięki temu cały proces naprawy kompletu lamp trwa ok 4 godzin.

Lampy można wysłać do nas dobrze zabezpieczone w paczce – a jeszcze tego samego dnia odeślemy przesyłkę ze zregenerowanymi lampami pod wskazany adres. Proszę do paczki dołączyć swoje dane kontaktowe wraz z nr telefonu. Standardowo otrzymasz paragon na wykonana usługe – jeżeli chcesz FV proszę do paczki dołączyć dane firmy wraz z nr NIP.

 

Paczki kierować na adres:

eXfan

ul Wrzesińska 9c

62-025 Kostrzyn

e-mail:  exfan.auto@gmail.com

www.exfan.es24.pl

 

proces regeneracji  polega  na  rozebraniu reflektora na poszczególne części. Następnie każdy element jest starannie czyszczony i odtłuszczony.

Pod wpływem wypalania się warstwy aluminium wydobywa się dym który osadza się w postaci szarego nalotu na soczewce , maskownicy a nawet na kloszu. Dlatego aby przywrócić fabryczne właściwości reflektora  każdy element jest czyszczony a soczewka spolerowana.

Lustro soczewki tzw kielich jest wydobyty z lampy i rozkręcony. Następnie umieszcza się go w roztworze mocno zasadowym aby usunąć starą powłokę i pozostałości starej warstwy aluminium. Po kilku godzinach taki element jest dokładnie myty i suszony. Następnie dokładnie szlifowany i polerowany materiałami ściernymi o różnych gramaturach dochodząc w fazie końcowej aż do 4000.

Na tak przygotowany element nakłada się podkład odporny na wysokie temperatury. Podkład wypalany jest przez 3 godziny w piecu o temperaturze ok 180 C. Po procesie wypalania taki element jest studzony i musi „odgazować” – z uwagi na fakt , że każda materia zbudowana jest z różnych cząsteczek ( w dużym powiększeniu ma strukturę gąbki – czyli w wolnych miejscach znajduje się powietrze które musi zostać usunięte aby warstwa aluminium była idealnie biała bez zanieczyszczeń i aby się nie utleniała i nie żółkła z biegiem czasu ).

Po tak złożonym procesie przygotowania elementu napylanie nowej warstwy aluminium jest możliwe po 2-3 dniach od momentu rozpoczęcia pracy na takim elemencie.

Aby napylić nową warstwę lustra reflektorów – elementu umieszcza się w specjalnych koszach które umieszcza się w komorze próżniowej. Po uzyskaniu całkowitej próżni którą osiąga się po 3 godzinach – wcześniej umieszczone wewnątrz aluminium rozgrzewa się na grzałkach wolframowych do takiego stopnia aby odparowało . Aluminium w postaci gazowej ( czyli para aluminium ) osiada na elementach umieszczonych wewnątrz tworząc nową trwałą i idealnie lustrzaną warstwę.

Tak przygotowane elementy są ponowie umieszczane w reflektory - dzięki temu lampy świecą dokładnie jak nowe. Niczym nie odbiegają od nowej oryginalnej lampy.

Aby proces naprawy reflektorów przebiegał szybko i sprawnie – mamy już przygotowane zregenerowane elementy . Dzięki takiemu przygotowaniu przeprowadzamy regenerację kompletu lamp w 4 godziny . Lampy wyglądają jak nowe i nie ma śladu ingerencji w lampę.

Reflektor po naprawie w eXfan  nie odbiega jakością od nowego zakupionego w serwisie. Lampy są identyczne – więc po co przepłacać.

Zapraszamy do eXfan codziennie od 9 do 18

 

lampy samochodowe regeneracja reflektorów naprawa lamp samochodowych

 

Opinie o produkcie Toyota Avensis xenon - regeneracja lampy ksenon

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 7 + 7*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. KURIER PRZEDPŁATA - 30,00 zł
 2. KURIER POBRANIE - 40,00 zł
 3. PRZESYŁKA ZAGRANICZNA - 150,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przy odbiorze
 2. płatność przelewem
 3. płatność Przelewy24.pl
 4. płatność PayPal

Dane kontaktowe

 1. sklep: auto lampy
 2. telefon: (0)
 3. tel. komórkowy: 798986497
 4. strona kontaktowa »

Producent: Toyota

Toyota

 1. inne produkty Toyota
ilość odwiedzin: 2275