Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Nasz sklep akceptuje płatności PayPal
Dane kontaktowe
auto lampy
tel. kom.: 798986497
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • nasze prace - Przeróbka LAMP
  • eXfan - lubie to
Regeneracja reflektorów - Skoda Roomster

Regeneracja reflektorów - Skoda Roomster

 

naprawa lamp Roomster

regneracja reflektorów - tel: 795-785-666

Kilka lat temu Skoda wypuściła na rynek nowy model swojego samochodu pod nazwą Roomster. Bogatsza wersja była wyposażona w reflektory soczewkowe. Takie reflektory lepiej skupiają światło a zarazem bardziej atrakcyjnie wyglądają. Reflektory wyposażone są w elektromagnes i ruchomą przesłonkę ( tzw. Bi-Halogen ) co pozwala na jednej żarówce i przy jednej soczewce uzyskać efekt krótkiego i długiego światła. Podczas jazdy na światła mijania strumień światła jest przysłonięty w momencie włączenia świateł długich elektromagnes przewraca przesłonę a światło wydobywa się pełnym strumieniem soczewki. Jednak taka konstrukcja lampy powoduje , że lustro lampy które powinno odbijać strumień światła jest zbyt blisko żarówki co naraża je na wysokie temperatury. W wyniku wysokich temperatur jakie panują we wnętrzu soczewki warstwa aluminium się wypala. Lustro robi się szare i matowe – wręcz do całkowitego wypalenia co powoduje że droga przed nami nie jest oświetlona. Autoryzowane Serwisy Skoda nie widzą innego wyjścia – jak wymienić lampy na nowe. Jednak cena nowych reflektorów powala na kolana i z uwagi na oszczędności kierowcy często ryzykują swoje życie oraz narażając na niebezpieczeństwo innych użytkowników drogi jeżdżą po omacku nie widząc skrajni jezdni . W takich warunkach trudno zauważyć dziurę lub inna przeszkodę przed sobą – zwłaszcza wtedy gdy z przeciwka nadjeżdża inne auto. 
Jednak jest rozwiązanie tego problemu. Już nie musisz ryzykować. od 10 lat zajmuje sie oświetleniem samochodowym - potrafię zregenerować Twoje reflektory. Już po kilku godzinach lampy będą wyglądały jak nowe a jazda po zmroku będzie bezpieczna i komfortowa. 
Problem jest na tyle poważny , że posiadam już przygotowane zregenerowane elementy reflektorów. Dzięki takiemu przygotowaniu pozostaje tylko rozebrać lampy na części , wymienić uszkodzony - wypalony cały kielich i zamienić go na już zregenerowany. Lampę ponownie sklejam i łączę na klej termoplastyczny – czyli dokładnie tak jak fabryka. Cała regeneracja jest skrócona do 3 godzin. Po regeneracji nie ma śladu a lampy odzyskują swoje pierwotne właściwości. 
Koszt regeneracji jednego reflektora to 150 zł

Skoda Roomster - naprawa lamp soczewkowych Poznań - image 2
Skoda Roomster - naprawa lamp soczewkowych Poznań - image 3
Skoda Roomster - naprawa lamp soczewkowych Poznań - image 4
Skoda Roomster - naprawa lamp soczewkowych Poznań - image 5
Skoda Roomster - naprawa lamp soczewkowych Poznań - image 6
Skoda Roomster - naprawa lamp soczewkowych Poznań - image 7
Skoda Roomster - naprawa lamp soczewkowych Poznań - image 8

Czytaj również:

powrót »