Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Nasz sklep akceptuje płatności PayPal
Dane kontaktowe
auto lampy
tel. kom.: 798986497
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • nasze prace - Przeróbka LAMP
  • eXfan - lubie to
eXfan - lampy samochodowe - naprawa lamp

eXfan - lampy samochodowe - naprawa lamp

lampy samochodowe regeneracja reflektorów naprawa lamp samochodowych

Oferujemy kompleksowa naprawę i regeneracje reflektorów samochodowych.

Regeneracje klosza lamp wykonujemy w 1 godzinę – bez potrzeby demontażu – usługa wykonywana jest na samochodzie.
Zapraszamy do naszego warsztatu po wcześniejszym umówieniu terminu.
Efekty naszej pracy miło Cię zaskoczą a jazda po zmroku będzie przyjemna i bezpieczna.
Koszt naprawy jednej lampy to jedynie 75 zł . Jest to niewielki procent nowego oryginalnego reflektora. 
Za niewielką kwotę kupujemy sobie komfort prowadzenia pojazdu po zmroku i dbamy o bezpieczeństwo na drodze.
Lampa po regeneracji będzie jak nowa.

Opel Astra II lampy - regeneracja reflektorów w Środzie Wielkopolskiej - image 2

Opel Astra II lampy - regeneracja reflektorów w Środzie Wielkopolskiej - image 5

Większość świadomych kierowców dba o swoje auta. Regularnie zmieniają olej , klocki hamulcowe i filtry. Rzadziej już pamięta się o pasku rozrządu . Z konieczności wymieniamy opony i pióra wycieraczek. Nieliczni dbają o swoje reflektory. Nawet fachowcy z branży motoryzacyjnej często nie potrafią udzielić skutecznej pomocy. W przypadku słabego światła reflektorów często wymienia się żarówki stosując jakieś mocniejsze, wymienia się przetwornice lub nawet całe lampy – co niestety nie zawsze daje pożądane efekty.

Serwisy samochodowe nie widzą innego wyjścia jak wymienić lampy na nowe – których cena powala na kolana. Tańsze zamienniki niestety mocno odbiegają jakością od lamp oryginalnych i albo już przy samym montażu są problemy z ustawieniem i regulacją świateł , albo już po kilku miesiącach ulegają utlenieniu i wypaleniu.

Z uwagi na wysokie koszty nowych reflektorów wielu kierowców ryzykuje swoje zdrowie a nawet życie innych użytkowników drogi i jeżdżą w nocy niemal po omacku.

Dzięki eXfan nie musisz wymieniać lamp na nowe. Nasza firma oferuje kompleksową naprawę i regenerację reflektorów. Od teraz matowe klosze lub wypalony odbłysk – czyli lustro lampy samochodowej – może wyglądać jak nowe. Przywracamy pierwotne właściwości reflektorów samochodowych. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i dlatego w jak najkrótszym czasie staramy się odesłać zregenerowane lampy lub oddać całe auto. Po uzgodnieniu terminu regeneracji i wizyty w naszym warsztacie przygotowujemy już gotowe zregenerowane elementy – dzięki takiemu przygotowaniu - cały proces naprawy lamp skraca się do minimum i już po 4 godzinach lampy są jak nowe.

Zapraszamy do naszego warsztatu po uzgodnieniu terminu tel: 792-729-696

Lub można lampy samodzielnie zdemontować z samochodu dobrze je zabezpieczyć na czas podróży i spakować w karton. Przy pakowaniu lamp należy szczególną uwagę poświęcić na uchwyty mocujące aby nie uległy złamaniu podczas transportu. W tym celu najlepiej podłożyć miedzy uchwyty a obudowę lampy styropian, zgniecione gazety lub karton. Przestrzenie między lampami uzupełnić styropianem, lub zgniecionymi gazetami – chodzi o to aby lampy unieruchomić w kartonie na czas podróży – dzięki temu będziemy mieć pewność , że dojadą w nienaruszonym stanie.

Do kartonu proszę dołączyć swoje dane kontaktowe – adres gdzie odesłać lampy, dane do FV i koniecznie kontaktowy nr telefonu.

Tak przygotowane lampy proszę wysłać na adres:

 

EXFAN Mateusz Szymański

ul. Rzemieślnicza 5

62-025 Kostrzyn

Po otrzymaniu paczki będziemy się kontaktować telefonicznie aby uzgodnić szczegóły naprawy. Po usunięciu wszystkich usterek wysyłamy zregenerowane lampy na wskazany adres. Płatność za wykonane usługi następuje w momencie odbioru przesyłki . Ty odbierasz swoje lampy a pieniądze dajesz kurierowi.

 

Polerowanie kloszy lamp

 


Prawie wszystkie samochody wyprodukowane po 2000 roku wyposażone są w reflektory zbudowane z plastiku. Ich klosze zrobione są z poliwęglanu. Taki reflektor jest naprawdę odporny na uderzenia i nie ulega uszkodzeniu przy uderzeniu kamieniem czy nawet drobnej kolizji. Jednak takie klosze pod wpływem promieniowania UV żółkną i matowieją. Taki klosz słabo przepuszcza strumień światła a jazda w ciemności jest utrudniona. Jadąc autem wyposażonym w tak uszkodzone reflektory narażamy na niebezpieczeństwo siebie samych jak i innych użytkowników drogi.

 

 

Wielu kierowców toleruje taki stan rzeczy z uwagi na wysoki koszt wymiany lamp na nowe. Serwisy nie widzą innego wyjścia jak zaproponować zakup nowych lamp których cena powala na kolana dodatkowo dochodzą koszty demontażu starych lamp i montażu nowych – gdzie często wiąże się to ze zdjęciem zderzaka co jest również kosztowne.

 

 

Nasza firma proponuje rozwiązanie tego problemu. Już nie musisz wymieniać lamp na nowe. Oferujemy kompleksowa naprawę i regeneracje reflektorów samochodowych. Regeneracje klosza lamp wykonujemy w 1 godzinę – bez potrzeby demontażu – usługa wykonywana jest na samochodzie.

 

Zapraszamy do naszego warsztatu po wcześniejszym umówieniu terminu. Efekty naszej pracy miło Cię zaskoczą a jazda po zmroku będzie przyjemna i bezpieczna. Koszt naprawy jednej lampy to jedynie 75 zł . Jest to niewielki procent nowego oryginalnego reflektora. Za niewielką kwotę kupujemy sobie komfort prowadzenia pojazdu po zmroku i dbamy o bezpieczeństwo na drodze. Lampa po regeneracji będzie jak nowa.

 


Czytaj również:

powrót »